Lewap Page - Strona Główna

Programowanie -> | DOWNLOAD | Delphi | C++ | C# | Java | CNC | WEBMASTER | Flash | JavaScript | PHP & MySQL |

Sterowanie
Strona Główna <
Wstecz <
Angielski
Rozmowki <
Alfabet <
Gramatyka <
Idiomer PHP <
Pytania i odpow. <
Gramatyka test <
Informacje
o Łodzi i regionie <
Systemy Oper. <
Nr.Kierunkowe <
Kody do Gier <
Krwidawstwo <
Sieci LAN <
Statystyki
O Autorze <
Statystyki <


Lewap Page - Moje Programy Delphi
  Lewap Software - programy mojej produkcji: 

UWAGA: Nie zezwalam na sprzedaż poniższych programów np. na Allegro.pl w celach zarobkowych. Wszystkie wykryte incydenty podobne jak w przypadku użytkownika Allegro.pl o nazwie: grzegorzinwa, będą tępione negatywnymi komentarzami. UWAGA2: Poniżej znajdują się programy "ogólnego-przeznaczenia" ale podczas mojej pracy w różnych firmach pisałem także programy które rozwiązywały konkretne problemy. Przykładowo podczas pracy w TP S.A. napisałem program który automatycznie obliczał zajętość sali callcenter na podstawie danych z grafiku. Natomiast podczas pracy w firmie Rena ŁódĽ Sp. z o.o. (wcześniej HMS Hollmuller) napisałem program który bardzo ułatwiał wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności programów dla frezarek i tokarek CNC. Opinie o firmach (pracodawcach) są na: GoWork

>> IDIOMER << v1.0 - Jest programem pomagającym w nauce idiomów angielskich czyli zwrotów (zdań) które nie są dosłownie przetłumaczalne na inny język. Program oprócz idiomów zawiera także pewną ilość często używanych zwrotów angielskich. Znajomość idiomów i zwrotów jest konieczna do dokładnego poznania języka obcego. Głównym zadaniem programu jest sprawdzanie znajomości idiomów i zwrotów a przy okazji nauka. Program potrafi także wyszukiwać Idiomy i zwroty. Użytkownik ma do dyspozycji dokładne wyniki działania programu i ocenę jego stopnia znajomości języka do których może zajrzeć by ocenić swe postępy w nauce. UWAGA: program trzeba rozpakować do katalogu na twardym dysku i z tego katalogu go uruchamiać. Jest to konieczne bo przy każdym uruchomieniu Idiomer odczytuje i zapisuje plik z ustawieniami i parametrami programu. Jeśli zauważysz jakieś błędy w programie to proszę o informacje, będę je usuwał. Przepraszam za błędy literówki, baza idiomów była wpisywana ręcznie, w przyszłości postaram się poprawić te literówki.
UWAGA2: Program można pobrać takze z serwisu: >> Dobre Programy <<
Istnieje też wersja napisana w PHP i MySQL: >> IdiomerPHP <<
[FreeWare] Powstał: 03.08.2001

>> Lottomer v1.00 << - Program służy do sprawdzania ilości trafień w zakładach jakie zawarliśmy z Totalizatorem Sportowym w grze Duży Lotek (Lotto). Program pokazuje ilość wylosowanych trójek, czwórek, piątek oraz szóstek. Można wpisać do 20 zakładów zawartych w dużym lotku. Program miał możliwość automatycznego pobierania z internetu aktualnych wyników losowania Dużego Lotka (aktualnie to nie działa). Proszę używać programu tylko za pomocą myszy (wpisywanie liczb itd.) wtedy będzie działał prawidłowo. Wpisywanie liczb z klawiatury jest możliwe ale po wpisaniu wszystkich 6 (zakładów lub wyników losowania) należy i tak klinąć myszką w pole tekstowe obok aby wyskoczył komunikat potwierdzający dopisanie liczb zakładów lub wyników do bazy.
[FreeWare] Powstał: 22.09.2004

>> Cat v1.0 << - Program "cat.exe" możesz umieścić w katalogu c:\WINDOWS\system32\ i dzięki temu będziesz miał jeszcze jedną komendę podobną do dir którą możesz wywołać z każdej ścieżki z wiersza poleceń. Program służy do tworzenia pliku tekstowego "_cat.txt" w którym jest lista plików w aktualnym katalogu w którym ten program uruchomisz. Linie w tym pliku tekstowym są posortowane alfabetycznie. A więc program "cat.exe" zastępuje komendę DOS: "dir /b > _cat.txt" A właściwie dwie komendy bo jeszcze: "sort nazwa.txt > _cat.txt" Odpowiednikiem tych dwóch komend jest teraz jedna komenda: "cat.exe l" Ale to nie wszystko co potrafi ten programik. Jeśli plik "_cat.txt" umieścisz w katalogu w którym są pliki i wydasz komendę: "cat.exe d" to wszystkie pliki które są w tym katalogu i których nazwy są wymienione w "_cat.txt" zostaną skasowane. Po co ci to kasowanie ? wyobraĽ sobie że np. w pracy nie masz możliwości przegrania dużego pliku na nagrywarke albo dyskietki, więc dzielisz ten plik na kawałki 1,44 MB np. ARJ i przesyłasz do siebie pocztą e-mail. Odebrane w domu pliki umieszczasz w jakimś katalogu i wydajesz komendę: "cat.exe l". Zostaje stworzony plik "_cat.txt" który teraz wysyłasz do pracy. W pracy wchodzisz do katalogu z którego wysyłałeś podzielone pliki, umieszczasz tam odebrany plik "_cat.txt" i wydajesz komendę "cat.exe d" i w ten sposób wszystkie pliki które zostały poprawnie odebrane w domu zostają skasowane a zostają tylko te które nie zostały przesłane albo z jakiegoś powodu nie dotarły do domu. To jest jedno z zastosowań tego programu, może znajdziesz inne ?
[FreeWare] Powstał: 25.12.2003

>> Hyphen v1.0 << - Program "hyphen.exe" możesz umieścić w katalogu c:\WINDOWS\system32\ i dzięki temu będziesz miał jeszcze jedną komendę którą możesz wywołać z każdej ścieżki z wiersza poleceń. Program służy do łączenia w całość plików tekstowych które znajdują się w danym katalogu. Program analizuje nazwy plików które są w danym katalogu i po kolei łączy ich zawartość i zapisuje w jednym pliku o nazwie "_hyphen.txt" Program może być zastosowany do łączenia wielu plików tekstowych w jeden plik. Takie pliki powstają przy używaniu programu do konwersji PDF na TXT takiego jak np. Easy PDF to Text Converter. Używanie programu jest proste po jego skopiowaniu do katalogu c:\WINDOWS\system32\ wywołuje się jego nazwę w katalogu w którym znajdują się pliki tekstowe wydajemy komendę "hyphen", program automatycznie połączy zawartości wszystkich tych plików i umieści tą zawartość w jednym pliku "_hyphen.txt"
[FreeWare] Powstał: 07.01.2007

>> WebActivator v1.0 << - Program służy do rejestrowania stron WWW w wyszukiwarkach. Potrafi również uruchamiać określone strony w podanych odstępach czasu i w sposób ciągły. Adresy stron do rejestrowania (uruchamiania) można wpisać do pliku tekstowego !.txt, dzięki temu program może automatycznie zarejestrować (uruchomić) większą liczbę stron. Uruchamianie stron można wykorzystać do np. nabijania punktów w TopListach itp.
[FreeWare] Powstał: 17.06.2002

>> VoIPerActio v1.00 << - Program służy do obliczania kwot jakie wydajemy na doładowania i na połączenia podczas korzystania z operatora telefonii VoIP - Actio.pl Program wykorzystuje do obliczania tych danych plik o nazwie "CallDetailRecords.csv" można go pobrać ze strony www.actio.pl podczas przeglądania bilingu. Plik ten należy umieścić w katalogu w którym znajduje się plik z programem VoIPerActio wtedy odczyta on z niego dane i wyświetli wyniki.
[FreeWare] Powstał: 21.05.2006